קלציפרו – עמוד נחיתה

Calcipro-demmo-merged
NP - CalciPro logo heb

סידן מיקרוני ופוספוליפידים בטכנולוגיה ליפוזומלית, בתוספת ויטמין K2 וויטמין D3

תוסף סידן ראשון בישראל, המבוסס על מיקרואינקפסולציה של סידן מיקרוני בטכנולוגיה ליפוזומלית 
עם ויטמין K2 וויטמין D3

פורמולה הכוללת רכיבים מבוססי מחקרים קליניים שנמצאו יעילים בתרומתם לספיגת סידן משופרת

הסידן הינו אחד המינרלים החשובים לבריאות גוף האדם. הסידן משתתף בתהליכים ביולוגים רבים ונחשב למרכיב העיקרי בבניית עצמות ומערכת שלד בריא. אולם, מי מבטיח שהסידן מהמזון או מתוסף תזונה באמת נספג בעצמות? מינרל הסידן חשוב בכל שלב בחיים: הילדות, התבגרות, הריון, הנקה, וביחוד החל מגיל 50. 

חדש בישראל! קלציפרו™, תוסף תזונה פורץ דרך פרי פיתוח של חברת נייצ'רספרו הישראלית. קלציפרו™ מיועד לאלו הנדרשים לתוספת סידן. קלציפרו™ כולל פורמולה חדשנית המבוססת על סידן מיקרוני טבעי עטוף במיקרוקפסולות של פוספוליפיד בטכנולוגיה ליפוזומלית ביחד עם ויטמין MenaQ7® K2  וויטמין D3. 

רכיבים מבוססי מחקרים קליניים

NP research

קלציפרו™ מספק סידן מיקרוני במיקרוקפסולות ונמצא זמין יותר ב-42% מאותו סידן ללא מיקרואינקפסולציה. קלציפרו™ מסייע לגוף לספוג את הסידן מהתוסף עצמו ומהמזון, באמצעות ויטמין MenaQ7® K2 וויטמין D3. 

קלציפרו™ משלב 3 רכיבים לספיגת סידן משופרת בגוף:

סידן מיקרוני בטכנולוגיה ליפוזומלית

חלקיקי הסידן עוברים מיקרוניזציה ומצופים בפוספוליפיד לציטין. הסידן המיקרוני עובר מיקרואינקפסולציה באמצעות שכבת פוספוליפיד, טכנולוגיה המסייעת בספיגת הסידן.

ויטמין MenaQ7® K2

ויטמין K2 שייך לקבוצת ויטמין K. תפקידו של ויטמין K2 הוא לשפעל חלבוני אוסטיאולצין שמיוצרים ע״י תאי העצב. חלבונים אלו מסייעים בקשירת יוני הסידן בעצמות. בנוסף, מסייע לשפעל חלבונים מסוג MGT המסייעים במניעת הצמדות הסידן לכלי הדם.

ויטמין D3

מחקרים קלינים מראים כי ויטמין D3 מסייע לספיגת הסידן מהמעי ובשילוב עם סידן, מסייע לחוזקן של העצמות.

סידן בלי ויטמין K2?

עודף סידן יכול להספג בעורקים ובכלי הדם ובכך להוות זרז לתחלואה. מחקרים עדכניים מוכיחים את חשיבות ספיגת הסידן בעצמות ומערכת השלד. ספיגה זו מתאפשרת בצורה יעילה יותר כאשר הסידן נצרך בתוספת ויטמין K2.

קלציפרו™ מגיע בטבליות נוחות לבליעה. ניתן גם לחצות את הטבליה לשניים. מומלץ ליטול טבליה אחת בבוקר ואחת בערב. עם או בלי אוכל. 

לנדרשים להוסיף סידן, ללא ספק תמיד עדיף לבנות תפריט מזונות עשירים בסידן. מקורות סידן במזון: מוצרי חלב, ירקות ירוקים, ברוקולי, שומשום, טחינה מלאה, סויה. כמובן, ויטמין MenaQ7® K2  של נייצ'רספרו יסייע לספיגת הסידן מהמזון.

קלציפרו™ – פורמולה חדשנית לספיגת סידן

שתי טבליות קלציפרו™ יספקו:

400 מ"ג סידן מיקרוני בטכנולוגיה ליפוזומלית.

160 מק"ג של ויטמין K2 (הקצובה המירבית המאושרת בישראל של ויטמין K2 על ידי משרד הבריאות).

800 יחב"ל ויטמין D3.

המידע הכלול בעמוד זה, אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או אחר. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל. המידע המופיע בעמוד זה מופנה לנשים ולגברים כאחד. אין להעתיק, לשכפל או להפיץ את הכתוב ברבים, ללא קבלת אישור מהחברה.