תקנון האתר והסכם רכישת מוצרים

 1. מבוא אתר www.naturespro.co.il (“האתר”) משמש גם כחנות וירטואלית לרכישת תוספי תזונה (“המוצר" ו/או" המוצרים”) של נייצ'רס פרו ישראל (2014) בע"מ (להלן- "נייצ'רס פרו). כל הזמנת מוצרים באתר על ידי צד ג' (להלן- "הרוכש") תהיה כפופה לאמור בתקנון זה. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל רוכש מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובקפידה וברכישת המוצרים מאשר הרוכש כי קרא את התקנון ומאשר כי תקנון זה הנו חלק בלתי נפרד מרכישת המצרים. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הרוכש מוצרים באתר לבין נייצ'רס פרו.
 2. הרכישה האתר מאפשר ללקוחות רכישה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי. מחיר המוצר המופיע באתר כולל מע”מ כחוק. נייצ'רס פרו ישראל שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת שתחפוץ וכן לשלול זכות רכישה בחנות הוירטואלית על פי שיקול דעתה.

  המידע באתר זה הינו כללי ואינו מהווה המלצה רפואית ו/או המלצה לטיפול ו/או המלצה לרכישה. המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור לטיפול עצמאי ו/או הנחיה ללקיחה ו/או עצה לשימוש בתוסף תזונה כלשהוא ו/או שינוי ו/או הורדה של תרופה כלשהיא. המידע באתר זה אינו תחליף לייעוץ רפואי ו/או להמלצות הרופא המטפל.

 3. ביטול עסקה והחזרת מוצר ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה לדוא”ל של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 7 יום מתאריך קניית המוצר ובמצב תקין וסגור בלבד. במקרה של ביטול העסקה לפני משלוח המוצר, תחזיר החברה ללקוח את הסכום ששולם על ידו עבור המוצר בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה. אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול. על מנת להבטיח שהמוצר לא ייפגם או יישבר בעת שילוחו חזרה לחברה, יש לארוז אותו באריזתו המקורית. בנוסף, אנו ממליצים לשלוח את המוצר באמצעות גוף המאפשר מעקב אחר מיקומו של המוצר בעת השילוח וכן לרכוש כיסוי ביטוחי למקרה שיגרם נזק למוצר בעת השילוח. מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו בחנות הוירטואלית. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
 4. אספקה והובלת המוצר נייצ'רס פרו תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה בחנות הוירטואלית, תוך 3 ימי עסקים. נייצ'רס פרו לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה. המוצרים ישלחו באמצעות בר הפצה ישירות לבית הלקוח ו/או מרכזי חלוקה ליד ביתו של הרוכש. מחיר המוצר כולל את דמי המשלוח.
 5. שירות לקוחות בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון: 1-800-07-11-33.
 6. אחריות ושירות האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים באריזת המוצר ו/או נזקים אשר נגרמו על ידי החברה באחסנת המוצר. לא תינתן אפשרות החלפה למוצר לאחר פתיחתו ואין לנייצ'רס פרו אחריות למוצר לאחר פתיחתו. החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר ו/או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי- ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר.
 7. אבטחת מידע ופרטיות חברת נייצ'רס פרו בהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. חברת נייצ'רס פרו עושה שימוש במידע האישי ובמידע נוסף שאיננו אישי לא רק על מנת לספק לך את המידע והשירותים המבוקשים אלא גם כדי לפתח ולהציע שירותים ומידע נוסף שאנו מאמינים שיהיה לתועלת קהל לקוחותינו. חברת נייצ'רס פרו עשויה להשתמש במידע האישי לשם ביקורת פנימית למטרות תאימות וביטחון מידע. חברת נייצ'רס פרו לא תעביר פרטיי לקוחות לצד ג. נייצ'רס פרו נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. נייצ'רס פרו מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הלקוחות אלא על מנת לאפשר את הרכישה בחנות הוירטואלית ובהתאם לכל דין. כפתור “שלח” יש משום הסכמה לחברת נייצ'רס פרו או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על נושא הגלישה, מידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים לעולם הספורט והגלישה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם יחפוץ הרוכש/ת להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של חברת נייצ'רס פרו אנא התקשרו לטלפון:1-800-07-11-33. באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשרת בחתימתי את רכישתי ואת תנאיה כאמור בתקנון זה.
 8. קניין רוחני כל זכויות הקניין הרוחני באתר ובחנות הוירטואלית הינן רכושה הבלעדי של נייצ'רס פרו. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מהחנות הוירטואלית, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
 9. דין וסמכות שיפוט פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בתל אביב תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.